EverQuest ve EverQuest 2 ek paketleri açıklandı

EverQuest ve EverQuest 2 ek paketleri açıklandı

Mert Çalım
Mert Çalım 3.06.2010 - 12:31
EverQuest ve EverQuest 2 ek paketleri açıklandı

Sony Online Entertainment, EverQuest ve EverQuest 2'nin ek paketlerini açıklamak için Las Vegas'taki geleneksel Fan Faire fuarını seçti.

Şef John Smedley'in açıklamasında: "Orijinal 'EverQuest' hala eskiden olduğu kadar güçlü durumda, oyuna çok önem veriyoruz ve asla tahmin edemeyeceğim bir noktaya gelerek oyunun onuncu yıldönümüne yaklaştık." dedi.

15. ek paket olan "Seeds of Destruction" 21 Ekim'de satışa sunulacak. Oyun, oyuncuların portallar sayesinde geçmiş bölümlerdeki en önemli noktalara geçiş yapmalarını da sağlayacak. Ayrıca Mercenaries adlı ekleme de oyuncular için dövüşecek paralı askerlerin kullanılmasına da olanak verecek.

Ayrıca EverQuest 2, serinin beşinci ek paketi olan "The Shadow Odyssey'i" de içerecek ve bu pakette yirmiden fazla yeni bölge bulunacak; ek paketin 18 Kasım'da piyasalarda olması bekleniyor.

KAYNAK
EverQuest ve EverQuest 2 ek paketleri açıklandı
eurogamer.net


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.02.2021 03:52
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×