Evil Genius 2 Geliyor!

Furkan Güler
Furkan Güler 4.07.2017 - 17:17
Dünyayı kontrol etmeye kaldığımız yerden devam ediyoruz
Kaynak geliştirme ve gerçek zamanlı strateji oyunu olan Evil Genius, vakti zamanında hem basından, hem de oyunculardan büyük övgü toplayarak başarılı bir çıkış yapmıştı. 12 yıl sonra ise son dönemlerde Sniper Elite serisinden ismine aşina olduğumuz Rebellion, Evil Genius 2'nin geliştirilme aşamasında olduğunu duyurdu. Rebellion'ın CEO'su Jason Kingsley, yeni oyunun yenilenmiş bir Evil Genius değil, tamamen farklı bir yapım olacağını ve asla free to play modelini düşünmediklerini söyledi.


Devam oyununun şimdilik PC platformu için geliştirildiği, fakat ilerleyen dönemlerde ilgiye bağlı olarak diğer platformlara da gelebileceği söylenmekte. Şu anda projenin çok başında olduklarını söyleyen Kingsley, çıkış tarihi belirlemek için daha vakitlerinin olduğunu belirtiyor. Teması itibari ile Hollywood'un ajanlı filmlerine göndermelerde bulunan Evil Genius'ın ikinci oyunu, umarız sahip olduğu mizah havasını hiç bozmadan tekrar karşımıza çıkar.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 4.12.2022 04:50
Kalan Karakter : 300 Gönder
Evil Genius 2 Geliyor!

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×