Evinizden katılabileceğiniz Playstation 4 turnuvaları başlıyor

Evinizden katılabileceğiniz Playstation 4 turnuvaları başlıyor

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 6.08.2019 - 13:49
PS4 Tournaments: Challenger Series, ilk olarak Mortal Kombat 11 turnuvasıyla başlıyor

Sony Interactive Entertainment, herkesin kendi evinden, PlayStation 4 konsolu üzerinden katılabileceği çevrimiçi turnuvası PS4 Tournaments: Challenger Series’i duyurdu.

Evinizden katılabileceğiniz Playstation 4 turnuvaları başlıyor

PS4 Tournaments: Challenger Series, SIE tarafından düzenlenen tüm dünyaya açık bir turnuva serisi. İsteyen tüm PlayStation 4 sahipleri, kendi konsolları üzerinden turnuvaya katılabilecek ve dünyanın farklı yerlerinde turnuvaya katılanlara karşı yarışıp yükselmeye çalışacak. Challenger Series, ilk olarak Mortal Kombat 11 turnuvasıyla 6 Ağustos 2019 tarihinde başlayacak. Ardından Battlefield V, Warface, FIFA 20 ve daha birçok AAA yapımı oyunla turnuva devam edecek.

Turnuvada sezon ve eleme aşamaları yer alacak. Sezon içerisinde herkes dilediği kadar oynayıp yerini belirleyecek. Eleme aşamalarında ise herkes ilk aşamadan başlayacak ve rakiplerini elemeye çalışacak.  Mortal Kombat 11 turnuvasında 4 maçın 3’ünü kazanan bir üst aşamaya geçecek, böylece daha deneyimli oyuncular ile karşılaşacak. Eleme aşamaları ve sezonun sonunda ise bulunulan konuma göre ödüller dağıtılacak. Oyuna ait temalar, oyun içi harcanabilir para puanlar ve nakit para gibi farklı özellikte ödüller bulunuyor.

PS4 Tournaments: Challenger Series, 6 Ağustos tarihinde Mortal Kombat 11 turnuvası ile başlayacak. Senenin ilerleyen dönemlerinde ise diğer oyunlar turnuva kapsamına dahil olacak. Farklı seviyelerden dileyen her oyuncu kendi tarihine uyan günler için şimdiden PlayStation 4 üzerinden Etkinlikler sekmesinden turnuvaya kayıt olabilir.

Basın Bülteni

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 14.07.2020 15:48
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 7.08.2019 08:58
Resmi kumar
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.08.2019 19:14
Adamnin altindan girerler üstünde cikarlar
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir