EVO 2018, Street Fighter V Şampiyonluk kupası sahibini buldu

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 6.08.2018 - 17:05
İngiliz oyuncu, Japon rakibini mağlup etti

Amerika'da düzenlenen dünyanın en büyük dövüş oyunları turnuvası EVO 2018'de şampiyonlar belli olmaya başladı. Street Fighter V turnuvasının galibi Benjamin "Problem X" Simon oldu. Efsanevi Street Figter V oyuncusu olarak anılan Hjime " Tokido" Taniguchi'yi mağlup etti. Problem X, M. Bison ile, Tokido ise Akuma ile oynadı. Birleşik Krallık'tan yarışmaya katılan Benjamin "Problem X" Simon, M. Bison ile rakibini 3-0'lık skorla elemeyi başararak şampiyonluk kupasına uzanan taraf oldu.

EVO 2018, Street Fighter V turnuvasının Şampiyonu İngiliz oyuncu oldu

Dünyanın en büyük dövüş oyunları turnuvası olarak adlandırılan EVO 2018'de düzenlenen Street Fighter V turnuvasının galibi İngiliz oyuncu, Benjamin "Problem X" Simon oldu. İlk defa bir İngiliz oyuncu, Street Fighter turnuvasını kazandı. EVO'nun resmi twitter hesabı, dünya kupasına da gönderme yaparak, It's Coming Home yazan bir paylaşım yaptı ve EVO 2018 Street Fighter V şampiyonu Benjamin "Problem X" Simon'u tebrik etti. EVO 2018 oldukça çetin geçen mücadelelere sahne oldu. Dragon Ball FighterZ, Tekken 7 Street Fighter V oyunları ilginç anlara sahne oldu.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2023 12:46
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.08.2018 20:16
Daigo genel sıralamada 13 ün aşağısına inemedi.sf5 dede hiç final oynayamadı.sf4 de elde ettiği başarının gerisinde kaldı.sanırım guile gibi static bir karakterden chammy gibi daha hızlı ve agresif bir chara geçmeli
MK Okuru
MK Okuru 25.09.2018 21:52
selam kardeşim bende street fighter oyuncusuyum ama daigo sf 5 de şampiyonlukları var evet ama sf 4 deki gibi deyil st 4 deki daigo ile sf 5 ile arasındakı fark cok doğru daigo defansif oyun oynaduğu için sf 4 de ryuyla yuzde 90 başarı oranıu ile oyunun ustasıydı ama burda guile yeterli olmuyor.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 7.08.2018 07:38
hori rap4 arcade kol aldım su bile atılmıyor altına 8gen tabaka taksam düzelirmi admin bu işte yılların or...na benziyor :D
Kalan Karakter : 300 Gönder
EVO 2018, Street Fighter V Şampiyonluk kupası sahibini buldu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×