Ewan McGregor, Obi- Wan rolünü tekrar oynamak istiyor

Ewan McGregor, Obi- Wan rolünü tekrar oynamak istiyor

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 8.01.2018 - 16:21
Doğru karar bu olsa gerek.

Star Wars filmlerinin sevilen karakterlerinden Obi-Wan Kenobi'ye hayat veren isimlerden biri olan Ewan McGregor, Disney'in yeni Obi-Wan filminde oynamak istediğini belirtti. Bildiğiniz üzere, Disney ve Lucasfilm, Obi-Wan Kenobi filmi için çalışmaların başladığını açıklamıştı. Ancak, Obi-Wan rolünde kimin olacağı hala bilinmiyor. Tabi ki Obi-Wan Kenobi rolü için herkesin uygun gördüğü isim Ewan McGregor'un ta kendisi.

Ewan McGregor, Obi- Wan rolünü tekrar oynamak istiyor

Ünlü oyuncu verdiği röportajda "Obi-Wan karakterini tekrar oynamayı çok isterim. Ama, sizin bildiğinizden daha fazlasını bilmiyorum. Konu hakkında henüz bana yaklaşmadılar. Yeni filmi de Noel tatilinde izledim. Gerçekten çok ama çok güzel bir film olmuş." açıklamasında bulundu. Bildiğiniz gibi Ewan McGregor, George Lucas'ın prequel üçlemesinde Obi-Wan karakterine hayat vermişti. 2015 yılında vizyona giren The Force Awakens'ta da sesi ile Rey'e seslenmişti. Obi-Wan Kenobi filminin 2019'un ilk aylarında prodüksiyona başlaması bekleniyor. Ayrıca, Ewan McGregor'un bugün itibari ile sıkı bir diyete ve antrenmana başladığı belirtiliyor. Kısacası resmi olmasa da Obi-Wan rolü için hazırlıklara başlamış gibi görünüyor.

Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 23.10.2020 02:22
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.01.2018 00:01
Ah reis seni çok özledik ama keşke yeni filmi yalamasaydın sen o yeni seriden daha iyilerine layıksın
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.01.2018 21:56
Valla özledik seni. :D
Kalan Karakter : 300 Gönder
Manhunt Two
Manhunt Two 8.01.2018 20:04
Hayden Christensen 'da Anakin olarak geri dönmek istiyor :) 9.filmde görebiliriz ihtimal var.
Kalan Karakter : 300 Gönder
AZRAILXX
AZRAILXX 8.01.2018 17:09
Yeni serinin veremediği hissiyatı Rogue One çok başarılı bir şekilde vermişti. Seri filmlerden daha başarılı olacağı kesin eğer McGregor oynarsa
Manhunt Two
Manhunt Two 8.01.2018 20:03
Rogue One Star Wars evreninin asıl temasına aykırı bir film olmasına rağmen insanlar çok seviyor.Bunun en büyük sebebi Darth Vader olması ve eski hikaye ile çok bağlantılı olması haliyle...Yeni seri Star Wars temasına daha uygun.Senaryo biraz yüseysel geçiliyor doğru bu da Disney'in politikası.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.01.2018 20:01
Neden.? Geçmişten bir karakterle yine fanları iştahlandıracak,sorada gişede kahramanlarımızı alay konusu edip,hayranı olduğumuz karakterleri paçavraya çevirip o Mary Sue yu parlatmak için kullanacaklar.Bu filmler STARWARS fanlarına resmen küfürdür.Gitmeyin abi. Siz prensipsiz oldukça bu devam edecek
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×