Exigo'nun Orduları PC'yi sarsmaya hazır

Erdem Maşlak
Erdem Maşlak 3.06.2010 - 12:31
Exigo'nun Orduları PC'yi sarsmaya hazır
Electronic Arts'ın en son RTS oyunu olan Armies of Exigo'nun GOLD oluşunun haberi sonunda ajanslarda yer etmeye başladı(?). 3 farklı tarafı kontrol edeceğimiz oyunda her türün kendine ait zayıflıkları ve güçlü olduğu yanlar bulunacak. Bu üç türü oluşturan ordulardan ilki olan The Empire Ordularını oluşturan insan ve elf canlıları bildik silahları kullanıyorlar ve tanıdık birimleri içeriyorlar. The Beasts Ordularındaki yaratıklar ise mitolojik çağdan isimlerini kulaklarımıza dolduran Harpy'ler, Goblin'lerden oluşmaktalar. Oyundaki geriye kalan son türü ise böceksi iğrenç yaratıkların oluşturduğu The Fallen'ler meydana getiriyor. Oyundaki herhangi bir türü seçtiğinizde rasgele bir haritada birbirine kıran getiren birimlerin savaşını yönetebileceğiniz gibi senaryolarla da her türün tek bir amacına ulaşmalarına yoldaşlık edeceksiniz: Exigo'yu fethetmek!

Oyunda askerlerinizin kendilerine ait bir level sistemleri olacak ve bunları geliştirmenize dayalı olarak askerleriniz güçlenecekler. Onun dışında Armies of Exigo'da capture the flag, skirmish gibi 12 farklı multiplayer modu da bulunacak. Piyasaya 39.99$'lık bir fiyatla çıkmaya hazırlanan Armies of Exigo'nun çıkış tarihi ise belli bile: 30 Kasım. Bana böyle bir şeyi en son StarCraft ile yaşatan EA'in bu oyunla nasıl bir etki yapacağını ise bekleyip göreceğiz. Bu konu hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyenler, yine sitemizdeki ön inceleme yazısına göz atabilirler. https://www.merlininkazani.com/codes/review_screen.asp?GID=1216

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.04.2021 14:06
Kalan Karakter : 300 Gönder
Exigo'nun Orduları PC'yi sarsmaya hazır

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×