Exomecha çıkış tarihi belli oldu

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek 27.03.2021 - 22:47
Bu yıl bizi en çok heyecanlandıran yerli yapımlardan Exomecha çıkış tarihi, ID@Xbox sunumu sırasında gösterilen bir fragman eşliğinde duyuruldu.

Yeni nesilde karşımıza çıkacak bir yerli yapım olan Exomecha, oynanış fragmanı ile adeta şov yapıyor. Biraz Halo, biraz Crysis derken izledikçe yeni yeni şeylerin karşımıza çıktığı fragman tek kelimeyle enfes görünüyor. TwistedRed tarafından geliştirilen ve Xbox Series X / S, PC ve Xbox One için duyurulan Exomecha çıkış tarihi ise netlik kazandı. Oyun, bu yaz aylarında karşımıza çıkacak.

Exomecha çıkış tarihi belli oldu, işte yeni fragman

İlk kez Xbox için gelecek yeni nesil oyunların tanıtıldığı bir sunumda karşımıza çıkan ve bizi heyecanlandıran oyun için yeni bir oynanış fragmanı yayınlandı. FPS türünde karşımıza çıkacak Exomecha çıkış tarihi de bu fragman eşliğinde belli oldu. Heyecanla beklediğimiz yapım Ağustos 2021'de piyasaya sürülecek. Yani birkaç ay içinde harika görünen Exomecha'yı oynama şansına sahip olacağız. İşte karşınızda oyun için yayınlanan enfes oynanış fragmanı!

İzlerken yer yer Halo ve Crysis serilerinin tadını alacağınız oyun bir anda orta yerinden kırılıyor. Devreye devasa titanlar giriyor ve olay bambaşka bir boyuta taşınıyor. Birinci şahıs nişancı oyunlarının temel mekaniklerinin yanı sıra ExoMecha'da helikopter, tank ve arkasında makineli tüfek taşıyan bir araç kullanabileceğiz. Düşmanlarımıza arkadan yaklaşıp gizlice suikast yapabilme seçeneğimiz de mevcut. Bununla birlikte -hala hakkında çok bir şey bilmesek de- oyunda devasa titanlar ile savaşmak da mümkün. Bunların bazıları ortaçağ geleneklerini sürdürerek kılıç & kalkan ile savaşıyor, bazısı ise ejderha formunda ağzından ateşler püskürtüyor. Fragmandaki bu çeşitlilik oldukça dikkat çekici.

ExoMecha çıkış tarihi belli oldu

Ayrıca savaşın suyun altına taşındığını da görebilirsiniz. Hızlı yapısıyla içinde sağa veya sola doğru bir anda atılma (dash) mekanikleri de bulunduran oyun, bu mekanikleri su altı savaşlarında da koruyor. Grafikleriyle hem korkutan, hem de "Gerçekten böyleyse tadından yenmez!" dedirtiyor. ExoMecha çıkış tarihi Ağustos 2021 olarak gösteriliyor. Xbox'un bağımsız oyunlar için yaptığı ID@Xbox sunumunda gösterilen yeni fragmanla birlikte heyecan haliyle iyice arttı. Sizler bu oyun hakkında neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi alt tarafta yer alan yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın.

ExoMecha açık betaya kaydolmak için buraya tıklayın.

Yorumlar 15
MK Okuru
MK Okuru 16.04.2021 17:22
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.03.2021 20:35
Yapamiyor bizimkiler oyun , bi erzurum oyununa girdim bide long darka , long dark 100 basar haci abi . Bizimkiler yapamiyor baba boşuna uğraşmayin oynayanda 2 youtuber oda para için yayinliyo bedava aliyo para için övüyorlar almam abi
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2021 06:48
Dostum hayatta neyi başardın yapamıyorlar diyorsun, sen ne yaptın hayatta? Bu işler bütçe ile dönen şeyler, yani 1.0 lar böyle olabilir ama gelir arttıkça 2.0 lar çok daha iyi olacaktır! Şüphen olmasın, Ayrıca bir Türk'e imkansız diye bir şey yoktur.İnan biraz, kompleklerinide herkese bulaştırma!!
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.03.2021 16:24
Oyun transformers evrenindede hissettiriyor ben beğendim çok güzel olmuş umarım başarılı olur
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.03.2021 16:16
neci bu battle royal mi
Kalan Karakter : 300 Gönder
JosefStone
JosefStone 29.03.2021 02:30
Haberde yoktu ekleyeyim oyun free-to-play olacak arkadaşlar, yapımcı firma farklı bir strateji seçmiş başarılar dilerim.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.03.2021 14:58
Al abi işte bizi böyle oyunlar temsil eder erzurum değil
MK Okuru
MK Okuru 28.03.2021 23:51
En iyi yerli ve milli oyun Erzurum'dur! O kadar!!!
MK Okuru
MK Okuru 28.03.2021 20:37
Aynen erzurun kayboldu oyun yapamadilar oyunu hahaja
Kalan Karakter : 300 Gönder
Exomecha çıkış tarihi belli oldu

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×