Extinction'da mikro ödemeler bulunmayacak

Extinction'da mikro ödemeler bulunmayacak

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 18.12.2017 - 15:04
Ayrıca, yeni bir oynanış videosu da yayınlandı.

Maximum Games ve Iron Galaxy Games tarafından geliştirilen Extinction'ın mikro ödeme içermeyeceği yeni yayınlanan bir oynanış videosu ile birlikte duyuruldu. Bu oynanış videosunda aynı zamanda dövüş stratejileri ve karakter yetenekleri de gösterilmekte. Oyun içerisinde savaştığımız devlerin giydikleri zırhlardan, karakterimizin yeteneklerine kadar anlatılan video, oldukça ilgi çekici olmuş. Özellikle farklı zırhların kırılması için farklı kombinasyonlar ve oynayış tarzının gerekiyor olması, oyuncular tarafından ilgi ile karşılandı.

Extiction'da mikro ödeme olmayacak

Karakterin sahip olduğu ve oyun içerisinde oyuncu tarafından geliştirilecek olan yetenekler, karakterimizin devlere karşı daha seri ve dayanıklı olmasını sağlamakta. Ayrıca, oyunda bulunan farklı çeşitteki silahlar ile kendinize özel bir saldırı tarzı oluşturabilirsiniz. Atack on Titan'ın oynanış tarzında benzeyen yapımda farklı zırhlar giyen devlerin, zırhlarında sahip olduğu farklı zayıflıklara odaklanmaktayız. Hatta gösterilen bir zırh, oyuncular tarafından geçilemiyor. Bunun yerine şehre saldıran devi, zarar veremeyeceği kadar uzağa taşımanız gerekmekte. Çıkış tarihi net olarak belirtilmeyen Extinction'ın 2018'in ilk çeyreğinde çıkması bekleniyor. Yayınlanan oynanış videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 6.03.2021 14:13
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×