F.E.A.R. 3 ertelendi

Mahmut Saral
Mahmut Saral 18.08.2010 - 10:03
Alma ile intikam mücadelesi gecikecek
Day 1 Studios tarafından geliştirilip, Warner Bros. tarafından dağıtımı üstlenilen korku FPS oyunu F.E.A.R. 3'ün ertelendiği duyuruldu. Normal şartlarda bu yıl sonuna doğru çıkması beklenen yapım, yeni karar doğrultusunda 2011 yılında belirtisiz bir tarihe ertelendi.

F.E.A.R. 3, PC, PS3 ve X360 platformları için raflarda olacak. Bu yeni macerada yine Alma'ya karşı savaşacağız, ancak tek düşmanımız o olmayacak. Point Man ve Paxton Fettel'la da kapışacağız. Hikâyesinde ünlü yönetmen ve senarist John Carpenter'ın da bulunduğu yapım, mutliplayer ve co-op modlara da destek verecek.

F.E.A.R. 3 ertelendi
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 09:01
Kalan Karakter : 300 Gönder
F.E.A.R. 3 ertelendi

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×