F.E.A.R. 3'ün multiplayer modları eşsiz olacak

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 30.05.2011 - 09:26
Oyunun yapımcıları geleneklerin dışına çıkıyor
Yardımcı yapımcı Jason Frederick, F.E.A.R. 3'ün eşsiz bir tecrübe yaşatmak amacıyla geleneksel multiplayer modlarını taşımadığını belirtti.

"Elimizde dört farklı multiplayer modu bulunuyor ve bu özelliğin içerisinden bilerek ve kasten deathmatch, team deathmatch, capture the flag gibi modları çıkarttık. Bu modlardan kurtulduk."

"Bugün hangi shooter oyununu alsanız içinde zaten deathmatch var. Bu duruma biraz üzülen kişiler mevcut ancak işin nihayetinde elimizdeki bu oyun için çok iyi çünkü şu anda sadece F.E.A.R. 3'te bulabileceğiniz multiplayer modları mevcut."

F.E.A.R. 3'ün multiplayer modları eşsiz olacak
"O yüzden bu modlardan birini oynamak istiyorsanız F.E.A.R. 3'ü almalısınız. Herhangi bir oyunda bunları bulamayacaksınız."

F.E.A.R. 3'ün dört multiplayer modu Contractions, Soul King ve Fucking Run ile henüz detaylandırılmamış Soul Survivor'dan oluşuyor.

F.E.A.R. 3 oyunu PC, PlayStation 3 ve Xbox 360 için haziran sonunda çıkacak.
Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2023 14:16
Kalan Karakter : 300 Gönder
F.E.A.R. 3'ün multiplayer modları eşsiz olacak

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×