F.E.A.R. 3'ün yeni videosu geldi

Mahmut Saral
Mahmut Saral 2.11.2010 - 00:43
Alma ile buluşmamız, 2011'e ertelendi
Day 1 Studios tarafından geliştirilip, Warner Bros. tarafından dağıtımı üstlenilen korku FPS oyunu F.E.A.R. 3'ün yeni bir videosu yayımlandı. Serideki en iyi oyun olması beklenen bu yeni yapım, geliştirici koltuğunda Monolith'in yer almaması sebebiyle de merakla bekleniyor. Zira orijinal ilk iki oyunu Monolith hazırlamıştı, ama bu yeni yapımda da John Carpenter gibi önemli bir korku ismi bulunuyor. F.E.A.R 3, PC, PS3 ve X360 platformları için 22 Mart 2011'de Kuzey Amerika'da, 25 Mart 2011'de de Avrupa'da raflarda olacak. İyi seyirler.Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 07:38
Kalan Karakter : 300 Gönder
F.E.A.R. 3'ün yeni videosu geldi

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×