F.E.A.R. 3'ün yeni videosu

Mahmut Saral
Mahmut Saral 12.08.2010 - 14:21
Alma ahını Alma'nın dedik, dinletemedik
Day 1 Studios tarafından geliştirilen F.E.A.R. 3 için yeni bir sinematik video yayımlandı. Yeni macerada Alma, her zamankinden daha güçlü olarak karşımızda. Onun yanında Point Man ve Paxton Fettel ile de kapışmamız gerekecek. Co-op oynanış da barındıran yeni oyunun hikâye kısmında, ünlü yönetmen, yapımcı ve senarist John Carpenter bulunuyor. F.E.A.R 3, önümüzdeki yıl PC, PS3 ve X360 platformları için raflarda olacak. Videoya buradan ulaşabilirsiniz. İyi seyirler.

F.E.A.R. 3'ün yeni videosu
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 20.03.2023 16:18
Kalan Karakter : 300 Gönder
F.E.A.R. 3'ün yeni videosu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×