F.E.A.R.'a patch geldi

Arda Gündüz
Arda Gündüz 3.06.2010 - 12:31
F.E.A.R.'a patch geldi
F.E.A.R için hazırlanan 2. patch de yayınlandı. 1.02 versiyonlu yeni patch'de, Asylum isimli yeni multiplayer harita ekleniyor. Ayrıca birkaç bug'ın da düzeltilmesi yapılmış. 116 MB büyüklüğündeki patch'i indirmek için tıklayın

F.E.A.R.’ın ilk videosu, dizleri üzerine çökmüş bir adamın, şeytani güçlere sahip ufak bir kız çoçuğu tarafından ele geçirilmesi ile başlıyor. Burada oyunun korku teması, uzak doğudan esintiler taşıyor. Öyle ki ufak kız, tıpkı The Ring filmi serisindeki Samara karakterini anımsatıyor. Hal böyle olunca da, oyun daha ilk dakikada sizi etkisi altına almaya başlıyor. Videonun devamı bir grup klon askerin canlanmasıyla sürüyor. Ardından ufak kız tarafından ele geçirilen esrarengiz adamın, az sonra oyuna başlayacağımız mekanın güvenlik görevlilerini etkisiz hale getirdiğini görüyoruz. Hatta bununla da kalmayan esrarengiz karakter, öldürdüğü insanları yemeye başlıyor! Tam bu sırada harekete geçen klon ordusu, tesiste bulunan güvenlik görevlilerini bir bir avlıyor. İşte bu kaos ortamında video sona erer ve oyun içi grafiklerden ikinci bir video başlar.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 16.05.2021 04:49
Kalan Karakter : 300 Gönder
F.E.A.R.'a patch geldi

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×