F.E.A.R. gecikmeyecek!

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
F.E.A.R. gecikmeyecek!
Heyecanla beklediğimiz FPS oyunu F.E.A.R'ın beklenen çıkış tarihinde piyasada olmayacağına dair söylentiler boşa çıktı. Resmi sitesinde "Summer 2005"; yani bu yaz piyasada olacağı söylenen oyunun yayıncısı Sierra'nın sitesinde ise; bir gün boyunca "sonbahar 2005" yazıldı. Daha sonra bu hatanın farkına varan yetkililer oyunun çıkış tarihini "yaz 2005" olarak değiştirdiler.

Kısacası telaşa gerek yok. F.E.A.R tam beklenildiği gibi yaz aylarımızı korkuya boğacak...

İşte oyunun son yayınlanan muhteşem ekran görüntüleri:Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2023 13:59
Kalan Karakter : 300 Gönder
F.E.A.R. gecikmeyecek!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×