F.E.A.R'ı oynamayan kalmasın!

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
F.E.A.R'ı oynamayan kalmasın!
Monolith ve VUGames'in büyük vaadler ile piyasaya sürmeye hazırladığı, korku ve aksiyonun bir araya geldiği FPS oyunu F.E.A.R dün demosu ile oyuncularla buluştu. Demo resmi olarak download'a sunulduğu anda çok büyük bir izdihama yol açtı ve serverların büyük bir kısmı dolarak rekor bir indirme düzeyine ulaşıldı. Eğer sizlerde bu görsel şölenin bir parçası olmak ve demoyu indirmek istiyorsanız işte size pek çok alternatif indirme noktası:

VUGames    3DGamers     FileFront     WP     FileShack     FilePlanet     GameSpot DLX    FileRush     Yahoo GamesDomain     1UP     GameStar.hu     4DPlayers.de    CGO.ro     ExtremePlayers.de    GH     VGPro

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2023 14:50
Kalan Karakter : 300 Gönder
F.E.A.R'ı oynamayan kalmasın!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×