Fable 2, 24 Ekim'de İngiltere'de

Pamir Gökalp
Pamir Gökalp 25.10.2010 - 15:32
Fable 2, 24 Ekim'de İngiltere'de

Fable 2, 24 Ekim'de İngiltere'de

LionHead Studios'un geliştirdiği aksiyon-rpg oyunu Fable 2'nin resmî çıkış tarihi açıklandı. Yayımcı firma olan Microsoft Game Studios, oyunun 21 Ekim'de Kuzey Amerika'da, 24 Ekim'de ise İngiltere ve tüm Avrupa'da piyasada olacağını açıkladı.

Oyunun resmi çıkışından önce oyunculara da büyük bir fırsat sunuluyor. Firma 13 Ağustos'ta "Fable II Pub Games" adında bir paket yayımlayacak ve bu paket XBLA'dan 800 MS puanı karşılığında indirilebilecek. Bu pakette kumarhane tipi 3 oyun yer alıyor. ("Fortune's Tower", "Keystone" ve "Spinnerbox") Bu mini oyunlardan kazandığımız altınları da direkt olarak Fable II'ye aktarabileceğiz.

Limited Collector's Edition paketinde bulunacak içerikler de açıklandı. Limited Collector's Edition'da bonus bir DVD (yapımı anlatan), bonus oyun içeriği (bir mağara ve kılıç), Hobbe figürü, 48 saatlik Xbox Live gold trial kartı ve 5 adet koleksiyon kartı bulunacak. Standart oyunun fiyatı £44.99'ken, Limited Edition'ın fiyatı ise £49.99 olacak.

KAYNAK
Fable 2, 24 Ekim'de İngiltere'de
videogamer.com


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 1.06.2023 22:18
Kalan Karakter : 300 Gönder
Fable 2, 24 Ekim'de İngiltere'de

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×