Fable 2, 24 Ekim'de İngiltere'de

Pamir Gökalp
Pamir Gökalp 25.10.2010 - 15:32
Fable 2, 24 Ekim'de İngiltere'de

Fable 2, 24 Ekim'de İngiltere'de

LionHead Studios'un geliştirdiği aksiyon-rpg oyunu Fable 2'nin resmî çıkış tarihi açıklandı. Yayımcı firma olan Microsoft Game Studios, oyunun 21 Ekim'de Kuzey Amerika'da, 24 Ekim'de ise İngiltere ve tüm Avrupa'da piyasada olacağını açıkladı.

Oyunun resmi çıkışından önce oyunculara da büyük bir fırsat sunuluyor. Firma 13 Ağustos'ta "Fable II Pub Games" adında bir paket yayımlayacak ve bu paket XBLA'dan 800 MS puanı karşılığında indirilebilecek. Bu pakette kumarhane tipi 3 oyun yer alıyor. ("Fortune's Tower", "Keystone" ve "Spinnerbox") Bu mini oyunlardan kazandığımız altınları da direkt olarak Fable II'ye aktarabileceğiz.

Limited Collector's Edition paketinde bulunacak içerikler de açıklandı. Limited Collector's Edition'da bonus bir DVD (yapımı anlatan), bonus oyun içeriği (bir mağara ve kılıç), Hobbe figürü, 48 saatlik Xbox Live gold trial kartı ve 5 adet koleksiyon kartı bulunacak. Standart oyunun fiyatı £44.99'ken, Limited Edition'ın fiyatı ise £49.99 olacak.

KAYNAK
Fable 2, 24 Ekim'de İngiltere'de
videogamer.com


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 29.05.2022 05:19
Kalan Karakter : 300 Gönder
Fable 2, 24 Ekim'de İngiltere'de

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×