Fable 2, çoklu oyuncu seçeneği olmadan çıkıyor

Mert Çalım
Mert Çalım 25.10.2010 - 15:32
Fable 2, çoklu oyuncu seçeneği olmadan çıkıyor

Fable 2, çoklu oyuncu seçeneği olmadan çıkıyor

Lionhead Studios'tan Peter Molyneux'un açıklamasına göre, Fable 2 şimdilik online çoklu oyuncu desteği olmadan piyasaya çıkarılacak. Genelde, oyunların içerikleri ile ilgili verilen sözlerle, piyasaya çıkarılan sürümleri arasında ufak tefek farklılıklar olmakta ve bu durum ne yazık ki bu sefer Fable 2 için de geçerli. Fakat Microsoft, gelecek haftalarda yapacağı düzenlemelerle bu durumu değiştirmeyi düşünüyor.

Microsoft'tan verilen sevindirici bir haber ise, bu düzenlemeyi oyunun Kuzey Amerika'daki çıkış haftasında yapmayı planlıyor olması. Oyunun çıkış tarihi şimdilik 21 Ekim gibi gözüküyor, bu da demek oluyorki bu düzenlemeyi ay sonundan önce görebileceğiz. Ayrıca, ilk aşamada sadece birlikte oynanamayacak, sohbet ya da takas sistemi devrede olacak.

KAYNAK
Fable 2, çoklu oyuncu seçeneği olmadan çıkıyor
gamespot.com


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 1.04.2023 14:55
Kalan Karakter : 300 Gönder
Fable 2, çoklu oyuncu seçeneği olmadan çıkıyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×