Fable 2 Ekim ayında çıkabilir

Pamir Gökalp
Pamir Gökalp 25.10.2010 - 15:33
Fable 2 Ekim ayında çıkabilir


Fable 2 Ekim ayında çıkabilir


LionHead Studios'un merakle beklenen RPG oyunun çıkmasına (sonbahara) yaklaştıkça, tarih yavaş yavaş netlik kazanıyor gibi. Oyun sektöründe adı oldukça sık duyulan Peter Molyneux, Lionhead'in sahibi oyunun çıkış tarihi hakkında bir ipucu verdi. Molyneux, Lionhead'in sitesinde yer alan günlükler bölümünde bulunan son videosunda kağıda büyük harflerle OCTOBER (Ekim) yazması oyunun çıkacağı tarih hakkında ipucu olarak yorumlandı. Ayrıca bildiğiniz gibi Fable 2, Xbox 360'a özel olarak geliştirilmekte.

KAYNAK
Fable 2 Ekim ayında çıkabilir
firingsquad.com

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 20.03.2023 16:24
Kalan Karakter : 300 Gönder
Fable 2 Ekim ayında çıkabilir

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×