Fable 2 PC'ye "port" mu ediliyor?

Sami Türk
Sami Türk 25.10.2010 - 15:31
Fable 2 PC'ye "port" mu ediliyor?

Fable, 2005’de bir önceki yıl Xbox 360’a yaptığı girişten sonra PC için de piyasaya sürülmüştü. Peki aynı şey şimdi Fable 2 için de olacak mı? Peter Molyneuxs’nun sevilen oyununun devamı bu sene Xbox 360’a özel olarak (exclusiv) çıktı; fakat Gamona.de’deki Alman meslektaşlarımızın rivayetlerine göre Windows için yapılan bir "port" şu an yolda.

Sayfada yazanlara göre, bu bilgiyi “iyi bilgilendirilmiş” bir kaynaktan almışlar ve dahası çıkış tarihi bile mevcutmuş: 15 Şubat 2009. Tabii ki harika bir şey gibi görünen bu durum şu ana dek sadece dedikodulara dayandığından, resmi bir açıklamanın gelmesini beklemek muhtemel bir hüsranı önlemek adına daha faydalı olur.

KAYNAK
Fable 2 PC'ye "port" mu ediliyor?
gameswelt.de


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 20.03.2023 15:43
Kalan Karakter : 300 Gönder
Fable 2 PC'ye "port" mu ediliyor?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×