Fable 2'nin Co-op modu için yama geliyor

Güven Gümüş
Güven Gümüş 25.10.2010 - 15:32
Fable 2'nin Co-op modu için yama geliyor

Fable 2'nin Co-op modu için yama geliyor

Lionhead Studios tarafından Xbox 360 platformu için hazırlanan aksiyon RPG oyunu "Fable 2'nin" Co-op modu için yama geleceği duyuruldu. Microsoft tarafından yapılan açıklamada, Co-op modundaki bazı hatalar yüzünden, ilerleyen günlerde böyle bir yamanın yayımlanacağı açıklandı. Geçtiğimiz günlerde Microsoft, yamanın birkaç gün gecikebileceğini belirtmişti: fakat Lionhead ise yamanın hazır olduğunu belirtti. Xbox 360'ın en çok beklenen oyunlarından bir tanesi olan "Fable 2"; Kuzey Amerika'da 21 Ekim 2008, Avrupa'da ise 24 Ekim 2008 tarihinde piyasaya sürülecek.

KAYNAK
Fable 2'nin Co-op modu için yama geliyor
worthplaying.com


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 1.04.2023 14:36
Kalan Karakter : 300 Gönder
Fable 2'nin Co-op modu için yama geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×