Fable 2'nin yeni durağı neresi?

Mert Çalım
Mert Çalım 25.10.2010 - 15:32
Fable 2'nin yeni durağı neresi?

Fable 2'nin yeni durağı neresi?

Bunun doğru cevabı PC platformu gibi gözüküyor. Lionhead'ten Peter Molyneux, Fable 2'nin, PC için duyurulma dedikodularına karşı şu yorumu yaptı; "PC versiyonu için henüz pozitif ya da negatif bir açıklamamız olmadı." Demeye çalıştığı ise; "Oyunun, PC versiyonunu çabucak çıkarmadığımızı söylerseniz, ben de daha bir süre çabucak açıklamayacağımızı söylerim." Bu durum oldukça gerçekçi, çünkü "Fable: The Lost Chapters" da, Xbox versiyonu çıkarılana kadar, PC için duyurulmamıştı. Emin olmamayı, ümit vermeye tercih ettiğini de ekliyor Molyneux; çünkü bu gibi durumların oldukça büyük sorunlara yol açabileceğini önceki tecrübelerinden biliyor.

KAYNAK
Fable 2'nin yeni durağı neresi?
bluesnews.com


Yorumlar 9
MK Okuru
MK Okuru 1.04.2023 14:39
Kalan Karakter : 300 Gönder
Fable 2'nin yeni durağı neresi?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×