Fable 3, indirilebilir içerikle gelecek

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 22.10.2010 - 11:50
Fable 3'ü aldığınızda ücretsiz DLC'ye sahip olacaksınız.

Microsoft, LionHead'in geliştirmekte olduğu Fable 3'ün piyasaya Xbox LIVE'dan indirilmek üzere bir kod içeren kartla satışa çıkacağını açıkladı.

Tek kullanımlık kart, özel bir DLC paketine erişimi sağlıyor. Paketin içerisinde Raise Dead Potion, Slow Time Potion, Scott Male ve Female Hero giysileri, The Highlander dövme seti, Red Setter Dog Skin gibi bir çok görünüm özellikleri yer alacak.

Fable 3, Avrupa'da 29 Ekim'de piyasada olacak.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 04:36
Kalan Karakter : 300 Gönder
Fable 3, indirilebilir içerikle gelecek

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×