Fable 3 -PC- ertelendi

Mahmut Saral
Mahmut Saral 25.10.2010 - 15:23
Hep aynı bilindik senaryo...
Lionhead Studios tarafından geliştirilip, Microsoft tarafından dağıtımı üstlenilen RPG oyunu Fable III'ün PC versiyonunun ertelendiği duyuruldu. Yapım, X360 platformu için 26 Ekim'de raflarda olacak. PC versiyonu ise, henüz belirsizliğini koruyor. Resmi tarihin yakın zamanda duyurulacağı söyleniyor.

Fable 3 -PC- ertelendi
Yetkililer, iki platformun da farklı olduğunu, her iki platformda da en iyi deneyimi sunmak için çalıştıklarını belirtiyor. Şu da gözlerden kaçmıyor, ki yıllardır PC sürümlerinde ertelemelerin yaşanması artık bir rutin halini aldı.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.03.2023 05:46
Kalan Karakter : 300 Gönder
Fable 3 -PC- ertelendi

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×