1/2

Fable 3'de cinsel tercihler

Mahmut Saral
Mahmut Saral 25.10.2010 - 15:24
Fable 3'de cinsel tercihler


Lionshead tarafından PC ve X360 platformları için geliştirilen RPG oyunu Fable III'de cinsel tercihler yapılabilecek. Oyuncular; evlenebilecek ve evlat edinebilecekler. Bitmedi co-op olarak ilerlerken yanınızdaki kişinin kız olması da gerekmiyor. Yetkililer, oyunda gay ilişkiyi de serbest bırakmış. Ne diyelim... Fable III, 26 Ekim'de geliyor.

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×