Fable 3'te Kinect mi? O da ne?

Mahmut Saral
Mahmut Saral 25.10.2010 - 15:22
Lionhead Studios'tan U dönüşü
Lionhead tarafından geliştirilip, Microsoft tarafından dağıtımı üstlenilen RPG oyunu Fable III, PC ve X360 platformları için raflarda olacak. Daha önce yapılan açıklamalar, Fable III'ün Kinect'i destekleyeceği yönündeydi. Yapım, X360 platformu için 26 Ekim'de raflarda olacak. PC versiyonu ise, henüz bilinmeyen bir tarihe ertelendi. Stüdyo başkanı Peter Molyneux'dan yeni bir açıklama geldi ve Fable III'ün çıkışında Kinect'e destek verilmeyeceğini bildirdi. Bu teknoloji, sonraki bir zaman diliminde yamayla birlikte oyuna entegre edilebilir.

Fable 3'te Kinect mi? O da ne?
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 08:29
Kalan Karakter : 300 Gönder
Fable 3'te Kinect mi? O da ne?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×