Fable 3'ün çıkış tarihi

Mahmut Saral
Mahmut Saral 25.10.2010 - 15:24
Fable 3'ün çıkış tarihi
Fable 3'ün çıkış tarihi


Lionshead tarafından geliştirilip, Microsoft tarafından dağıtımı üstlenilen RPG oyunu Fable III'ün resmi çıkış tarihi, Microsoft'un E3 basın toplantısında duyuruldu. Oyunun 26 Ekim'de X360'a özel olarak raflarda olacağı belirtildi. PC için ise henüz bir tarih belirtilmedi. Kısa süre sonra gösterilen videonun Internet'te de yayımlanması bekleniyor.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 03:44
Kalan Karakter : 300 Gönder
Fable 3'ün çıkış tarihi

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×