Fable 3'ün konsept tasarımı

Mahmut Saral
Mahmut Saral 25.10.2010 - 15:29
Fable 3'ün konsept tasarımı
Fable 3'ün konsept tasarımı


Lionhead tarafından geliştirilen, Microsoft tarafından da dağıtımı üstlenilen yeni Fable oyununa ait yeni bir konsept tasarımı yayımlandı.

Microsoft'un bu oyundan büyük beklentileri var. Öyle ki Halo Reach'ten sonra en büyük başarıyı Fable 3'ten beklediklerini söylemişlerdi. Yine geçtiğimiz günlerde CES fuarında açıklama yapan yetkililer, oyunun yıl sonuna doğru sadece X360 platformu için çıkacağını duyurmuştu.

Kaynak: www.vg247.com

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.03.2023 04:49
Kalan Karakter : 300 Gönder
Fable 3'ün konsept tasarımı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×