Fable 3'ün PC çıkış tarihi açıklandı!

Murat Sağlam
Murat Sağlam 22.04.2011 - 11:40
Mayıs ayında piyasada olacak.
Fable 3'ün PC versiyonunun çıkış tarihi açıklandı ve ilginç bir gelişme yaşandı. Oyun Steam üzerinden PC kullanıcılarıyla buluşacak.

Fable 3'ün PC çıkış tarihi açıklandı!
Microsoft'un pyiasaya sürdüğü bir oyunun Games for Windows'a özel olmayışı herkesi şaşırtmayı başardı. Oyunun GfWL versiyonu ile Steam versiyonu arasında ise ufak farklılıklar var. Bu farklılıklar ön sipariş veren oyuncuları ilgilendiriyor.

Eğer oyunun Games for Windows versiyonunu sipariş ederseniz, Fable: The Lost Chapters oyununa da ücretsiz olarak sahip olabileceksiniz. Steam versiyonunu seçerseniz ise oyun size "Rebel's Weapon&Tattoo Pack" adında bir içerik sunacak. Bu silahlar biftek bıçağına benzeyen bir set bıçaktan oluşuyor.

Fable 3 17 Mayıs'ta oyuncuyla buluşacak ve geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen Xbox 360 versiyonunun sahip olduğu tüm ekstra içeriğe sahip olacak. Hatta sınırlı sayıda üretilip satılan Collector's Edition'ın içerdiği bütün içeriğe de PC oyuncuları sahip olabilecek.

Yorumlar 29
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2023 17:56
Kalan Karakter : 300 Gönder
Fable 3'ün PC çıkış tarihi açıklandı!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×