Fable Anniversary PC'ye gelebilir...

Can Arabacı
Can Arabacı 5.12.2013 - 14:02
Tabii eğer serinin hayranları yeterli baskı yaparsa!
İlk oyunu 2004 yılında önce Xbox'a, ardından bir süre sonra da genişletilmiş halde PC'ye çıkan Fable'ın 10. yılını kutlamaya hazırlandığımız şu günlerde, nostaljiyi damarlarımızda hissetmemizi sağlayacak Fable Anniversary'nin de yolunu gözlüyoruz. İlk oyunun tamamen yenilenmiş bir versiyonu olarak Şubat 2014'te bizlerle olacak Fable Anniversary'yi oynamak için sabırsızlanıyorsanız Xbox 360 sahibi olduğunuzdan emin olsanız iyi olur. Zira oyun şu an için Xbox 360'a özel olarak hazırlanıyor.

Ancak hemen umutsuzluğa kapılmayın, PC için ufak da olsa bir umut ışığı hala mevcut. Oyunun baş tasarımcısı Ted Timmins'in Game Informer'a verdiği röportajda da belirttiği üzere eğer oyunun hayranlarından yeterli talep gelirse yapımcı ekip oyunu PC için de çıkartmayı istiyor. Bu konudaki taleplerimizi forumlarda dile getirmemiz için bizi teşvik eden Timmins, aynı şeyin Xbox One için söz konusu olamayacağını ve yeni nesildeki tüm güçlerini Fable Legends'ı geliştirmeye verdiklerini de sözlerine ekledi. Eh, 10 sene aradan sonra bile olsa bilgisayarlarımızın başında yine tavuk kovalamak hiç fena olmazdı hani...

Fable Anniversary PC'ye gelebilir...

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 19.04.2021 22:12
Kalan Karakter : 300 Gönder
Fable Anniversary PC'ye gelebilir...

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×