Fable'dan cinsel ürün

Mahmut Saral
Mahmut Saral 25.10.2010 - 15:26
Fable'dan cinsel ürün
Fable'dan cinsel ürün


Lionhead tarafından geliştirilip, Microsoft tarafından dağıtımı üstlenilen Fable III, bu yıl sonuna doğru Xbox 360 konsoluna özel olarak raflarda yerini alacak. Yapımcıların, oyun hakkında başka ticari planları da var. Fable III isminin olduğu bardaklar, tişörtler, kitaplar ve hatta prezervatiflerin bile üretilip, satışa sunulabileceği belirtilmiş.

Hepsi iyi güzel de, son örnek biraz garip sanki?

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.03.2023 04:33
Kalan Karakter : 300 Gönder
Fable'dan cinsel ürün

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×