Facebook iPhone uygulaması yenilendi

Erhan Kahraman
Erhan Kahraman 7.09.2011 - 12:05
İşte güncellemenin detayları
iPod ve iPhone kullanıcıları için Facebook uygulamasının 3.5 sürümü, önemli yeniliklerle birlikte geldi. Genel performans ve uyumluluk geliştirmelerinin yanı sıra göze çarpan özellikler şu şekilde:

- Profil ve grup duvarlarına yeni tasarım,
- Gönderilerde yer ve kişi etiketleme,
- Web görünümünden dış bağlantı paylaşma,
- Her gönderiye özel paylaşım ayarlarını belirleme,
- Daha hızlı çalışan bir bildirim alanı,
- Sohbet hatalarının giderilmesi

Facebook iPhone uygulaması yenilendi
App Store üzerinde yayınlanan uygulama, iPhone ve iPod için yapılabiliyor. Facebook iPad resmi uygulamasının ise eylül sonunda yayınlanacağı söyleniyor.
Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2023 20:51
Kalan Karakter : 300 Gönder
Facebook iPhone uygulaması yenilendi

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×