Facebook ve Twitter TV kanallarına haftalık rapor verecek

Facebook ve Twitter TV kanallarına haftalık rapor verecek

Ali Demirci
Ali Demirci 30.09.2013 - 16:15
Artık milyarlara yayacağız
Facebook ve Twitter’dan yine kullanıcıların gizliliği ile ilgili tartışma yaratacak kararlar geldi. Artık Facebook ve Twitter ABC, NBC, Fox ve CBS kanallarına haftalık raporlar sosyal ağ raporları sunacak.

Facebook ve Twitter TV kanallarına haftalık rapor verecek
Facebook ve Twitter TV kanallarına haftalık rapor verecek

Televizyon kanalları ile paylaşılacak bu bilgiler sizin kanallarda bir program yayınlanırken, yayınlanan program ile ilgili yapmış olduğunu beğeniler, yorumlar ve paylaşımları kapsıyor. Bu işin tartışma yaratacak kısmı ise kişilere ait “özel” bilgilerin (kişinin kim olduğunun anlaşılabileceği bilgiler içermeyen) de kişilerin haberi olmadan bu raporlara dahil edileceği.

Twitter’ın Trending Topic uygulamasının televizyonlara ne kadar yararlı bir özellik olduğundan hepimizin hemfikir olduğu aşikâr. Bu uygulama ile birlikte kanallar reklamlarını daha ilgili kişilere ulaştırmak için özen göstereceklerini belirtiyor.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 29.11.2020 07:39
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×