Fade to Silence resmi olarak duyuruldu

Fade to Silence resmi olarak duyuruldu

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 8.12.2017 - 16:07
THQ Nordic'in yeni oyunu Fade to Silence ortaya çıktı

THQ Nordic tarafından yayınlanacak olan ve Black Forest Games tarafından geliştirilen Fade to Silence, geçtiğimiz günlerde Steam üzerinden sızmıştı. Sonrasında hemen kaldırılmış olsa da internet üzerinde bir çok bilgi paylaşılmıştı. Sabah saatlerinde gerçekleşen The Game Awards'da ise oyun, resmi olarak duyuruldu. Bir oynanış videosu ile karşımıza çıkan Fade to Silence, bir hayatta kalma oyunu.

Fade to Silence duyuruldu

Duyurunun en dikkat çeken yanı ise THQ'nun "Tüm ileri jenerasyon konsollarında çıkacak" açıklaması oldu. Oyunun zaten PC, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkacağı bilinmekte. Ancak, ileri jenerasyon konsollar cümlesi biraz kafaları karıştırdı. Nintendo Switch gibi yeni konsollarda mı yoksa gelecekte gelecek olan konsollarda mı olacağı bilinmiyor. Oyun hakkında fazla bilgi verilmemiş olsa da yayınlanan oynanış videosunda neler bekleyebileceğimizi hemen hemen anlayabiliyoruz. Kıyamet sonrası buzul çağında geçen oyunda, oyucuların hayatta kalması ve içerisinde bulunduğu köyü geliştirmesi ve koruması bekleniyor. 14 Aralık'ta Steam üzerinde erken erişime açılacak olan Fade to Silence'ın Ağustos 2018'de de tam sürüme geçmesi bekleniyor.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 28.02.2021 16:08
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.12.2017 23:42
The long dark çakması gibi duruyor.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.12.2017 21:01
darksiders 3 biomutant derken simdi de bu yuru be thq
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×