Fahrenheit 2'den umut yok!

Ertunga Gündüz
Ertunga Gündüz 3.06.2010 - 12:31
Fahrenheit 2'den umut yok!

Merlinin Kazanı - Extra Oyuncuların Buluşma Noktası

Piyasaya çıktığı dönemde farklı yapısıyla oldukça ilgi çeken "Fahrenheit'ın" devam oyunundan pek umut yok gibi görünüyor. Oyunun yapımcısı Quantic Dream başkanı ve kurucusu olan David Cage, Fahrenheit 2'nin hikayesi ve karakterleri tamamen bitti ve bu yüzden devam oyununun gelme ihtimali sıfır dedi ve şöyle devam etti: "Aslında ben bu oyundan sonra farklı bir proje üstünde çalışmak istiyordum; çünkü içinde bulunduğumuz endüstri çok farklı, duygu ve hikaye hakkında hiç bir şey yok. Ancak yayıncı firmalarla konuşmaya başladıktan sonra birçoğu "Fahrenheit'ı" çok sevdiklerini ve devamının gelmesini istediklerini söyledi. Bunun üzerine ben de ikinci oyun için neler yapabilirim diye düşünmeye başladım; ama işte o anda farkettim ki bu oyun hakkında hiç bir fikrim kalmamıştı. O yüzden bıraktım ve daha kişisel, daha derin, daha yetişkin, hiç bir süper gücü olmayan, dünyayı kurtarmaya çalışmayan bir kahraman ile ilgili farklı bir oyun yazmak istedim." dedi. Bu bahsettiği oyunun da hâlihazırda PlayStation 3 için geliştirmekte oldukları "Heavy Rain" oyunu olduğunu da hatırlatalım.

KAYNAK
Fahrenheit 2'den umut yok!
vg247.com


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 26.10.2021 22:01
Kalan Karakter : 300 Gönder
Fahrenheit 2'den umut yok!

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×