Falcon and the Winter Soldier çekimleri Koronavirüs sebebiyle ertelendi

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 11.03.2020 - 11:02
Disney Plus servisinde yayınlanacak olan The Falcon and the Winter Soldier dizisinin çekimleri Koronavirüs sebebiyle bir süreliğine ertelendi.

Koronavirüs Salgını bu sefer de The Falcon and the Winter Soldier dizisini vurdu. Bildiğiniz gibi Çin'in Wuhan kentinden başlayan salgın, tüm sektörleri vurduğu gibi oyun , film ve dizi sektörünü de etkilemeye devam ediyor. Nitekim son gelen haberlerde E3 2020 fuarının iptal edildiğini görmüş, hatta büyük film yapımcılarının salgın nedeniyle açıkladığı devasa zararlara değinmiştik. Bu sefer ki erteleme haberi ise The Falcon and the Winter Soldier dizisinden geldi.

Falcon and the Winter Soldier çekimleri Koronavirüs sebebiyle ertelendi

Bir süredir prodüksiyon aşamasında olan ve çekimleri devam eden The Falcon and the Winter Soldier dizi çekimlerinin Koronavirüs Salgını sebebiyle ertelendiği rapor edildi. Deadline sitesinin haberine göre dizinin Çek Cumhuriyeti'nin başkenti Prag'da yapılacak çekimleri ertelendi. Normal şartlarda bir hafta sürmesi planlanan prag çekimleri, virüsün Avrupa kıtasında hızlı bir şekilde yayılması sebebiyle ertelendi. Gelen raporlara göre ekip bu çekimleri tamamlamadan Atlanta'ya dönmüş durumda. Üstelik prag çekimlerinin tamamlanıp tamamlanmayacağı ise henüz belli değilmiş. 

Falcon and the Winter Soldier çekimleri Koronavirüs sebebiyle ertelendi

The Falcon and the Winter Soldier dizisinin çekimleri daha önce de sekteye uğramıştı. Porto Riko'da çekilmesi gereken sahneler bölgede meydana gelen 6.4'lük deprem nedeniyle yapılamamıştı. Diğer taraftan bu aksiliklere rağmen dizinin yayın takviminden bir erteleme haberi gelmedi. Bir aksilik yaşanmaz ise The Falcon and the Winter Soldier dizisi Diney Plus servisi üzerinden Ağustos ayı içerisinde yayınlanacak. Dizinin net yayın tarihi ise henüz belli değil.

The Falcon and The Winter Soldier dizisinde, Marvel filmlerinde olduğu gibi Anthony Mackie, Sam Wilson'ı, Sebastian Stan'in ise Bucky Barnes'ı canlandıracak. Daniel Brühl,  Emily VanCamp, Wyatt Russell gibi oyuncuların bulunduğu dizide nasıl bir hikaye anlatılacağını merak ediyoruz.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 16.10.2021 11:07
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.03.2020 22:45
Yav he he. Bu virüsde iyi bahane oldu.
MK Okuru
MK Okuru 12.03.2020 11:06
He bahane.. Dünyada kaç kişi öldü bu virüs yüzünden biliyomusun? Size herşey goy goy. Aha Türkiyede de çıktı o da yayılınca böyle yo hö hö dicekmisin acaba
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.03.2020 23:09
Bunlar da kendine süper kahraman mı diyor...
Kalan Karakter : 300 Gönder
Falcon and the Winter Soldier çekimleri Koronavirüs sebebiyle ertelendi

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×