Fallout 1'i 9 dakikada bitirebilir misiniz?

Mahmut Saral
Mahmut Saral 20.08.2010 - 13:54
En ufak hatalar, yeni fırsatlar demektir
Black Isle Studios tarafından geliştirilen ilk Fallout, oyun dünyasının efsaneleri arasında yerini aldı. Bugün, bu seri hâlâ devam ediyor, ancak şüphesiz ki ilk oyunların tadı bir başkadır. Peki siz bu oyunu oynadınız mı? Üstüne üstlük 9.19 dakikada bitirebilir misiniz? Videoya bir göz atmakta fayda var. İyi seyirler.Not: Youtube videosudur. Linke ulaşmak için buraya tıklayın.

Yorumlar 12
MK Okuru
MK Okuru 28.03.2023 05:51
Kalan Karakter : 300 Gönder
Fallout 1'i 9 dakikada bitirebilir misiniz?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×