Fallout 3'ü beklerken

Hasan Uğur Nayır
Hasan Uğur Nayır 3.06.2010 - 12:31
Fallout 3'ü beklerken
1C firması Fallout benzeri bir RPG oyunu geliştiriyor. Dungeon Cleaners adlı yapım suçluların yaşadığı, hapishane olarak kullanılan bir gezegende geçiyor. Politik ve çeşitli suçlardan hüküm giymiş insanlar galaktik imparatorluk tarafından buraya sürülmüştür. Bizde buraya cezasını çekmeye gelen bir karakteri yönetiyoruz. Ana senaryo hakkında şimdlik detay verilmeyen oyunda geliştirilmiş bir yetenek ağacı bizleri bekliyor olacak. NPC'ler ile girdiğimiz diyaloglara göre senaryo değişebilecek. Ayrıntılı bir karakter yaratma sistemi Dungeon Cleaners'da yer alacak, bir çok ilginç ve ayrı özellikte silahlar bulunacak. Yapımcılar Fallout ve Jagged Alliance oyuncularının Dungeon Cleaners oyununu beğeneceklerini söylüyorlar. Yapımın bu iki oyundan esintiler taşıdığı aşikar.Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 17.05.2021 07:28
Kalan Karakter : 300 Gönder
Fallout 3'ü beklerken

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×