Fallout 4: New Vegas için oynanış videosu paylaşıldı

Fallout 4: New Vegas için oynanış videosu paylaşıldı

Furkan Güler
Furkan Güler 2.01.2018 - 17:09
Modun geliştirilmesinde önemli bir aşama kaydedildi.

Fallout 4 ile birlikte yeni nesilde oyuncuları tekrar kıyamet sonrası dünyaya götüren Bethesda'nın oyunu, bağımsız mod yapımcıların modları sayesinde yaşatılmaya devam ediyor. Buradan yola çıkarak The Elder Scrolls V: Skyrim'in hala yüz binlerce oyuncu tarafından oynanmaya devam etmesi, buna verilebilecek en büyük örnek olabilir. Ancak Fallout 4 için geride bıraktığımız haftalarda duyurulan New Vegas modu, şimdiye kadar yapılan Fallout 4 modları arasında oyuncuları heyecanlandıran en iyi mod olmayı başardı.

Fallout 4: New Vegas için yeni bir oynanış videosu yayınlandı

Fallout serisi içerisinde belki de en çok sevilen oyun olan Fallout: New Vegas'tan ilham alan mod geliştiricileri, eski New Vegas mekaniklerini Fallout 4 içerisinde tekrar oyunculara sunmak istiyorlar. Altından kalkması zor bir işe girişen mod yapımcıları, projenin gidişatını belirtmek için yeni bir oynanış videosu paylaşmış durumda. Modun beta sürecini 2018 yılında yayınlayacaklarını söyleyen geliştiriciler, kendi geliştirdikleri görevleri de oyuna ekleyeceklerini belirtti.

Eğer New Vegas'tan sonra Fallout 4 sizi memnun edemediyse bu modu yakından takip etmenizi öneririm. Modun dinamiklerine de yakından baktığımız video harika duruyor.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 27.09.2020 06:52
Kalan Karakter : 300 Gönder
Flipflop
Flipflop 2.01.2018 20:47
New vegas 3. oyun dlc si sahtekarlık yapmasınlar kimi kandırıyor bunlar
MK Okuru
MK Okuru 3.01.2018 11:01
hahah değişiğe bak
MK Okuru
MK Okuru 3.01.2018 01:44
birde okuduğunu anlasan...
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×