Fallout 4 New Vegas için yeni ekran görüntüleri yayınlandı

Fallout 4 New Vegas için yeni ekran görüntüleri yayınlandı

Furkan Güler
Furkan Güler 9.04.2018 - 11:25
New Vegas'tan yeni görüntüler

Fallout 4 sayesinde yeni nesil konsollara güzel bir geri dönüş yapan Bethesda ekibinin ortaya koyduğu oyunlar mod destekleri sayesinde yaşatılmaya devam ediyor. Muhtemelen The Elder Scrolls V: Skyrim'in halen oynanmaya devam etmesi de sanırım buna gösterilebilecek en iyi örnek olabilir. Geride bıraktığımız dönemlerde ise bir başka mod geliştirici ekibi, Fallout 4'e yeni bir şeyler eklemek yerine Fallout 4'ün motorunu kullanarak New Vegas heyecanını oyunculara baştan yaşatmak istedi. Fallout 4 New Vegas modunu hız kesmeden geliştirmeye devam eden bağımsız ekip, projenin gidişatı ile alakalı yeni görseller paylaştı.

Fallout 4 New Vegas ilgi çekici ekran görüntüleri yayınlandı

Fallout serisi içerisinde belki de en çok beğenilen oyun olan Fallout: New Vegas'tan ilham alan mod geliştiricileri, eski New Vegas oyununun ruhunu Fallout 4'te yaşatmak istiyorlar. Modun beta sürecini 2018 yılında yayınlayacaklarını söyleyen geliştiriciler, kendi geliştirdikleri görevleri de oyuna ekleyeceklerini belirtti.

Şahsen eski nesilde çıkan Fallout oyunlarının havasını özleyen oyuncular için bu modun oyuncuları geçmişe götürerek güzel bir maceraya çıkartacağını düşünmekteyim. Yayınlanan ekran görüntüleri ise oyuncuları tekrar Fallout 4'e döndürecek cinsten olmuş durumda. Bakalım geliştiriciler nasıl bir iş ile ortaya çıkacak? Hep beraber göreceğiz.

Fallout 4 New Vegas için yeni ekran görüntüleri yayınlandı

Fallout 4 New Vegas için yeni ekran görüntüleri yayınlandı

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 21.09.2020 11:55
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.04.2018 18:43
buda iptal edilir. hiç hype yapmam çıkmadan
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×