Fallout 76 2021 yol haritası açıklandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 23.03.2021 - 12:08
Bethesda yaptığı açıklama ile güncellemeler ile toparlanmaya devam eden Fallout 76 2021 yol haritası ve yeni detayları paylaştı.

Fallout 76 2021 yol haritası ve oyuna gelecek olan yeni içerikler hakkında açıklama yapıldı. Çıktığı dönem eleştirilerin odağı olan yapım bildiğiniz gibi daha sonradan gelen güncellemeler ile toparlanmaya başlamıştı.

Fallout 76 2021 yol haritası ve detaylar

Oyundan umudunu kesmeyen Bethesda yeni güncellemeler ile oyuna olan desteğine devam ediyor. Firmanın bu sene çıkacak yeni içerikler hakkında yaptığı açıklama şu şekilde;

Güncelleme takvimi

İlkbahar

İlkbahar güncellemesiyle silahlarınızı kuşanın! S.P.E.C.I.A.L. loadout'ları, C.A.M.P. hücreleri, Mannequin'ler ve yepyeni Daily Ops genişletmesi karşınızda. Yeni özelliklere derinlemesine bir bakış için Inside the Vault makalesine göz atabilirsiniz. Bethesda.net başlatıcısı üzerinden Fallout 76'ya sahip olan oyuncular, tüm bu yeni özellikleri ve fazlasını güncel PTS sürümümüzde şimdi deneyebilir.

Ayrıca, bu güncellemeyle Armor Ace de geri dönüyor. Hem de bu sefer Commissioner Chaos ve Yukon Five'a karşı şiddetli bir savaş içerisinde! 4. sezon, Puan Tablosu'na kozmetik içeriklerden tüketim eşyalarına kadar yepyeni ödüller getiriyor.

Fallout 76 2021 yol haritası açıklandı

Yaz

Geçen sene, Brotherhood of Steel'in Appalachia'ya gelişiyle birlikte oyuncular rütbeler arası karışıklıklara şahit oldu ve yollarında yeni engeller keşfetti. Steel Reign, Brotherhood'un hikâyesini devam ettiriyor ve yepyeni görevler, mekânlar ve güçlü yeni ödüller getiriyor. Kimin tarafında olacaksınız? Seçimleriniz Çorak Topraklar'ı değiştirecek. Bu yaz, oyuncuların kendilerine özgü efsanevi eşyalar üretebilmelerini sağlayan efsanevi modüller de geliyor. Oyun tarzınızı mükemmelleştirmek için size en uygun eşyaları üretin.

Sonbahar

Değişim rüzgârları ve bununla birlikte Özel Dünyalar'ın evrimi de geliyor! Önümüzdeki aylardaki çıkışına yaklaştıkça, daha fazla bilgi almak için bizi takip etmeye devam edin. Ayrıca, oyunculara daha fazla oynanış yolu sunmak için Daily Ops'a yeni bir genişletme getiriyoruz.

Kış

Bu kış, dört yıldızlı efsanevi silahlar ve zırhlar ile çokça talep edilen C.A.M.P. Pet'lerinin gelişini müjdeliyor! Dünya dışı bir etkinlikte yeni tehlikelerle yüzleşin. Yepyeni Topluluk Görevi: Invaders from Beyond'da, tüm sunuculardaki oyuncular bir araya gelerek görevleri tamamlayacak, zorlu yeni düşmanlarla yüzleşecek ve yıldızlararası ödüller kazanacak. The Cultists of Appalachia, yepyeni sezon etkinliği The Ritual'da uğursuz bir işin peşinde! Point Pleasant'daki tarikatçıların heyecan verici ve tehlikeli bir ritüel hazırlamalarına yardım edin, karşılığında size eşsiz ödüller sunacaklar.

Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 19.04.2021 12:38
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2021 06:50
Oyunun grafikleri fallout 4 den çok daha iyi...
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.03.2021 12:28
Kanka olmuyor artık, kasma. O grafik motoru ile bu oyuna tutunmak imkansız, insanın canından can gidiyor.
MK Okuru
MK Okuru 24.03.2021 04:02
Oyunu oynayan çok kişi var, Game Pass ve Bethesda launcher hariç sadece Steam'de 4.500-5.500 anlık oyuncu var.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.03.2021 12:37
Bu oyun ilk ciktiginda okadar kotuyduki anlatamam oyunda npc yoktu bildiginiz simdi oyun icerik olarak daha dolu lakin hersey gercek parayla satiliyor
MK Okuru
MK Okuru 24.03.2021 03:59
Oyunda kozmetikten başka hiçbir şey gerçek para ile satılmıyor. Eklenen tüm hikayeler, görevler, oyun modları, silahlar, zırhlar ücretsiz. Para ile sadece kozmetik olarak skin ya da kamp için eşya alıyorsun.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.03.2021 18:58
Oyun ne kadar ilk çıktığında kötü olsada şuanda şüpheyle yaklaşan varsa oyunu oynayabilir bana kalırsa grafikleri benim için çok önemli değil eğer ilk çıktığında oynayıp kötü diye bırakanlar varsa oyun kendini gayet iyi geliştirdi tekrar başlananabilir.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Fallout 76 2021 yol haritası açıklandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×