Fallout 76 için Battle Royale modu duyuruldu

Fallout 76 için Battle Royale modu duyuruldu

Furkan Güler
Furkan Güler 10.06.2019 - 04:10
Nuclear Winter için hazır mısınız?

Battle Royale türünün oldukça hızlı büyüdüğü ve günümüzde milyonlarca oyuncuya hitap ettiği su götüremez bir gerçek. Hızlı tüketilebilir olmasının yanında rekabet anlamında oyuncuları devamlı olarak heyecanlandırması, Battle Royale modunu daha çekici yapıyor. Bethesda ise bu durumun farkında olacak ki, Fallout 76 için Battle Royale modu duyurdu. Nuclear Winter adını alan Battle Royale modu, diğer Battle Royale oyunlarından daha farklı olarak tasarlanmış. Yeni moda Fallout dünyasına özgün canavarlar ekleyen geliştiriciler, oyunculara farklı bir deneyim sunmak istiyor. Ücretsiz olarak sunulacağı açıklanan Nuclear Winter modu, bakalım oyunun kaybolan prestijini geri toplayabilecek mi?

Fallout 76 için Battle Royale modu duyuruldu

Çıkış yaptığı dönemde oynanış mekaniği anlamında fazlasıyla eleştirilen yapım, koleksiyoncu sürümünde oyuncuları mağdur etmesinden dolayı adeta yerin dibine sokulmuştu. Diğer bir yandan oyunda karşılaşılan teknik hatalar, oyuncuları Fallout 76'dan soğutmuştu. Bakalım Bethesda, ilerleyen günlerde oyuna Battle Royale modu haricinde ne gibi yenilikler getirecek? Merak ediyoruz. Peki siz Fallout 76'nın gidişatından memnun musunuz? Fikirlerinizi yorumlarda belirtmeyi unutmayın.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 29.09.2020 05:22
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.06.2019 17:57
Hep kızdığım şeydir böyle birileri gelip bir oyuna çöp oyun der.. Ama bence bu oyunu anlatabilecek en iyi kelime.. Bu oyun gerçekten çöp oyun. Bug disconnect crash herşey var adamı kanser eder.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.06.2019 17:23
Steame ne zaman gelecek bilgi var mı?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.06.2019 14:22
Sırf bu kadar eleştirildi diye meraktan satın alıp oynadım, gayet güzel bir oyun. Eksikleri kötü yanları kesinlikle var, özellikle önceki Fallout oyunlarına göre, ama abartıldığı gibi kötü bir oyun değil. 100 saatin üzerinde eğlenerek oynadım. Nuclear winter güncellemesini de merakla bekliyorum.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×