Fallout 76'da bütün eşyalarınızı kaybedebilirsiniz

Fallout 76'da bütün eşyalarınızı kaybedebilirsiniz

Furkan Güler
Furkan Güler 24.12.2019 - 13:53
Hacker'lar, oyunculara korku saldı.

Geride bıraktığımız senenin hayal kırıklığı yaratan oyunlarından bir tanesi olan Fallout 76, halen belli bir kısım oyuncu tarafından oynanmaya devam ediliyor. Aldığı yeni güncellemeler ile kendini gündemde tutmaya çalışan Fallout 76, içerik anlamında kısmen verdiği sözleri tutmaya başladı. Ancak oyun bu kez kritik güvenlik açıkları nedeniyle imajını çizdiriyor. Ortaya çıkan yeni haberlere herkese açık sunucularda hacker'lar oyunculara korku salmış durumda. Fallout 76'nın Reddit başlığında yüzlerce oyuncu herkese açık sunuculara girip çıktıklarında tüm eşyalarını kaybettiklerini belirtiyor.

Fallout 76'da bütün eşyalarınızı kaybedebilirsiniz

Geliştiriciler şimdilik oyunculara özel sunucularda oynamalarını tavsiye ediyor. Eğer oyun içerisinde eşyalarınızı kaybederseniz, vakit kaybetmeden bunu Bethesda'nın teknik ekibine bildirmeniz gerekiyor. Eğer ortada bir hacker'lık durumu olduğu kanıtlanırsa, eşyalarınızı kolayca geri alabiliyorsunuz. Geliştiriciler ise ortaya çıkan bu açık üzerinde çalıştıklarını belirtiyor. Umarız oyuncuların başını derde sokan bu açık kısa sürede giderilir. Geçtiğimiz aylarda oyuna getirilen abonelik sistemi ise oyundaki içeriğin kısıtlı olması yüzünden oldukça eleştirilmişti. Bakalım Bethesda'nın Fallout 76 planları neler olacak?

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 12.07.2020 09:18
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.12.2019 22:54
Ne oyunmuş, alanlar bin bir türlü pişman oldu artık yeter.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.12.2019 21:10
Bence Bethesda acil yeni bir fallout yapmalı oyunu düzgün bir şekilde tamamladıktan sonra season pass dahil bunu fallout 76 almış herkese bedava olarak vermeli, bunun yanında özür dilediği bir e-posta yollamalı. sonrasında TODD HOWARD istifa ettiğini oyun dünyasına duyurmalıdır.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir