Fallout 76'nın kullanıcı notu dibe çakıldı!

Furkan Güler
Furkan Güler 15.11.2018 - 10:19
Oyunun Metacritic sayfası rezil durumda.

Bethesda'nın yeni piyasaya sürdüğü Fallout 76, sahip olduğu ilgi çekici co op mekanikleriyle oyuncuların ilgisini çekmeyi başardı. Beta sürecinde oyuncuların karşılaştığı hataları düzelten geliştiriciler, kronik olarak oynanış mekaniklerinde beliren hataları ne zaman düzeltecek merak ediyoruz. İçerik anlamında oyuncuları kısıtlamayan, ancak yeniden oynanabilirlik konusunda oyuncuları yer yer sıkan yapımda belirtilenlere göre hala teknik hatalar bulunuyor.

Fallout 76 nasıl bir oyun?

Oyunu satın alan oyuncular ise bunun acısını, oyunun Metacritic sayfasından çıkarttı. PlayStation 4, Xbox One ve PC platformuna çıkan yapımın kullanıcı bazlı Metacritic notu şu anda 3 civarında seyrediyor. İnceleme anlamında henüz bir not almayan yapımın inceleme ortalamasının ne olacağını merak ediyoruz.

Oyuncuları kıyamet sonrası çorak topraklara davet eden oyunu eğer isterseniz tek başınıza da oynayabilirsiniz. Hayatta kalma mekaniklerinin yanında açık dünyada karşılaştığınız diğer oyuncuların başına bela olmak tamamen sizin elinizde. Eski Fallout oyuncularının pek sıcak bakmadığı ancak yeni nesil oyuncuların oynamak için can attığı Fallout 76'nın satış başarısının yüksek olması bekleniyor.

Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 18.10.2021 13:26
Kalan Karakter : 300 Gönder
Trial
Trial 16.11.2018 19:34
Fallout 4e cok benzer oyun. Sadece harita buyutuldu 64 kisi ayni sunucuya baglanabilecek. Ama etrafta hic npc yok. Bazi gorevler 4 kisiyle rahat yapilacak sekilde dusuk levellarda. Hani diyorlardi ya oyunu tek basiniza da oynayabileceksiniz diye o da yalan. Dunya o kadar buyuk ama gercek insanla da karsilasamayinca bir anlami yok oyunun. Boşluğa dusuyorsunuz. Ben birsuru yayincinin beta oyunlarini felan izledim gozlemlerim bunlar. Yani bir Knight Online başarisi beklemesin kimse. KO fazla oynamadim ama oyundan zevk almistim. FO 76 boyle bir basari gosteremeyecek belli ki.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.11.2018 10:17
New Vegas'ı özleyen?
Kalan Karakter : 300 Gönder
hakande84
hakande84 15.11.2018 14:00
%200 yükselmiş puanı. Ben baktığımda 1.1 idi. Oyunu alacaktım. Puanı görünce direkt vazgeçtim. İkinci bir The Elder Scrolls Online faciası geliyor gibi.
MK Okuru
MK Okuru 15.11.2018 20:31
Geliyor değil hocam koşar adım geldi ve Elder Scrolls Online'ı mumla aratacak boyutta. Hani yapımcıyı bilmesek deriz ki Fallout serisini bitirmek için alay ediyorlar bunu çıkarıyorlar..
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.11.2018 15:55
o zaman fallout 4'e devam
Kalan Karakter : 300 Gönder
Fallout 76'nın kullanıcı notu dibe çakıldı!

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×