Fallout: New Vegas: Dead Money geliyor

Mahmut Saral
Mahmut Saral 18.11.2010 - 01:01
Vegas'ın sınırlarını genişletme vakti
Bethesda, Obsidian Entertainment tarafından geliştirilen aksiyon RPG oyunu Fallout: New Vegas'ın ilk DLC paketi olan Dead Money'i duyurdu. Bu eklentide, kayıp bir hazinenin peşine düşeceğiz. Dolayısıyla yeni mekânlar ve yeni yaratıklar göreceğiz. Paket, 21 Aralık'ta Xbox Live üzerinden 800 MS puanı karşılığında satın alınabilecek.

Bethesda, daha önce yaptığı duyuruda, yeni hazırlanacak DLC paketinin Xbox 360 için özel olacağını belirtmişti.

Fallout: New Vegas: Dead Money geliyor
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 04:33
Kalan Karakter : 300 Gönder
Fallout: New Vegas: Dead Money geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×