Fallout New Vegas, Steam'de zirve yaptı

Mahmut Saral
Mahmut Saral 25.10.2010 - 11:09
Hadi Vegas'a gidelim
Obsidian Entertainment tarafından geliştirilip, Bethesda Softworks tarafından dağıtımı üstlenilen aksiyon RPG oyunu Fallout New Vegas, Steam'in en çok satanlar listesine bir numaradan giriş yaptı. İrili ufaklı hatalarıyla eleştirilen oyun, çıkışının ardından birçok yamayla desteklenmişti. New Vegas, PC ve konsollar için şu an satışta.

Fallout New Vegas, Steam'de zirve yaptı
01. Fallout: New Vegas
02. Medal of Honor
03. Batman: Arkham Asylum Game of the Year Edition
04. Call of Duty: Black Ops
05. Sid Meier's Civilization V
06. Left 4 Dead 2
07. Cities XL 2011
08. ArcaniA – Gothic 4
09. Battlefield: Bad Company 2
10. Counter-Strike: Source

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 20.03.2023 15:09
Kalan Karakter : 300 Gönder
Fallout New Vegas, Steam'de zirve yaptı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×