Fallout: New Vegas, yola çıktı

Mahmut Saral
Mahmut Saral 3.06.2010 - 12:31
Fallout: New Vegas, yola çıktı
Bethesda'dan yapılan açıklamaya göre, yeni geliştirilen RPG oyunu Fallout: New Vegas, bu yılın Sonbahar döneminde PC, PS3 ve X360 platformları için raflarda olacak. Obsidian Entertainment tarafından geliştirilen yapım, teknik olarak Fallout 3 ile hemen hemen aynı düzeyde, ama oynanış sistemi olarak bazı farklılıklar içerecek. Örneğin her özellikte uzman olunamayacak.

Sitemizde yer alan ön inceleme yazısına ulaşmak için BURAYA tıklayın.

Bir de video yayımlandı.

/


Not: Youtube videosudur. LİNK

kaynak

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 2.02.2023 10:46
Kalan Karakter : 300 Gönder
Fallout: New Vegas, yola çıktı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×