1/4

Fallout: New Vegas'ı bir de böyle görün

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 4.02.2011 - 16:06
Fan resimleri burada
Yolunuz sık sık Bethesda bloglarına düşerse o zaman White Lotus'u bilirsiniz. Bilmeyenler için söyleyelim, kendisi Bethesda'nın ve yaptığı oyunların bir fanı.

White Lotus'un bundan önce gönderdiği Bethesda oyunları ile alakalı çizimlerine yeni bir tanesi daha eklendi. Bu seferki tema elbette New Vegas. Aşağıda gördüğünüz resimde New Vegas'ta karşılaşabileceğiniz tüm karakterler var. Diğer sayfalarda ise Japon sanatçının diğer resimlerini görebilirsiniz.

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×