Fallout: New Vegas'ın çıkış tarihi?

Ozan Özarslan
Ozan Özarslan 3.06.2010 - 12:31
Fallout: New Vegas'ın çıkış tarihi?
Fallout: New Vegas'ın çıkış tarihi?

Bethesda dağıtımcılığı üstlendiği "Fallout: New Vegas" adlı yeni oyunun, bu yılın sonbahar mevsiminde PC, Xbox 360 ve PlayStation 3 platformları için piyasaya çıkartılacağını duyurdu. Oyunun yapımcı firması olan Obsidian , "Fallout: New Vegas, kıyamet sonrasında geçen efsane serinin çıtasını yükseltecek" açıklamasında bulundu.

Kaynak

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 2.02.2023 12:20
Kalan Karakter : 300 Gönder
Fallout: New Vegas'ın çıkış tarihi?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×