Fallout: New Vegas'tan sonra sıra şimdi Fallout 3'te

Fallout: New Vegas'tan sonra sıra şimdi Fallout 3'te

Mehmet Atilla Turan
Mehmet Atilla Turan 16.01.2018 - 21:10
Mod yapımcıları, Fallout 4'ün sınırlarını zorlamaya devam ediyor.
Oyuncular arasında Fallout: New Vegas'ın yeri gerçekten ayrı. Obsidian tarafından yapılan New Vegas, Fallout 3'ten bir hayli farklı ve başka bir doluydu. Bunun farkında olan Fallout topluluğu, New Vegas'ı, Fallout 4'e uyarlamaya başlamıştı ve pozitif geri dönüş almayı başarmıştı.  Halen yapım aşamasında olan eklenti dört gözle beklenirken, topluluktaki başka bir mod yapımcısı, Fallout 3'ün bir nevi "remastered"ı üzerinde çalıştığını belirtti.

New Vegas gibi Fallout 3 de, Fallout 4'te muhteşem gözüküyor

Fallout 3: Road to Liberty ismini alacak mod, şimdiden rağbet görmeye başladı. Aynı Fallout 3'teki gibi oyun, Capital Wasteland, yani nükleer bombanın etkisi altında kalmış Washington D.C.'de geçecek. Mod yapımcısı truevoidwalker ve Unictonium, Fallout 3'ün atmosferini tam yaşatmak için elinden geleni yapıyor, buna atmosferi tamamen yeşil ve renklerinden oluşturmak da dahil. Yapımcılar, aynı zamanda Fallout 3: Road to Liberty'nin oyun içinde nasıl göründüğünü göstermek için bir video da yayınlamış bulunuyorlar.


Fallout: New Vegas'ın Fallout 4 uyarlaması gibi Fallout 3: Road to Liberty de bu sene içerisinde oyunculara sunulması bekleniyor.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2021 00:13
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.01.2018 22:33
Enclave güç zırhı modu falan var ya şahane olur ha :) Yapılır ama epik uğraş gerektirir.. Org oyuna bol bol ve işlevsel efek ekleseler daha iyi olur
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×