Fallout Online 2012'de!

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 22.10.2010 - 16:27
Interplay Fallout MMO'su için tarihi verdi.

Interplay'in büyük zorluklarla ele geçirdiği Fallout MMO'su Fallout Online, 2012'nin ikinci yarısında bizlerle olacak.

Interplay'in başkanı Eric Caen, aynı sene içerisinde bir beta sürümünün yayımlanacağını da tekrardan belirtti. Oyunculara gönderilen mail'lerde oyunla ilgili küçük ipuçlarının verildiğini söyleyen Caen, oyunun üzerinde 90 kişinin çalıştığını da sözlerine ekledi.

Interplay şu an Fallout Online'ın satışı hakkında Bethesda'yla yasal bir sürtüşme yaşıyor. Ayrıca Bethesda'nın, MMO oyununun hakları konusunda 50 milyon dolar ödemeyi reddettiği söyleniyor.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 04:11
Kalan Karakter : 300 Gönder
Fallout Online 2012'de!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×